Bajkowe Przedszkole
miejscem dla twojego dziecka

Naszą misją jest jak najlepsza opieka nad twoim dzieckiem.

Kilka słów o Bajkowym Przedszkolu


Niepubliczne Bajkowe Przedszkole w Bolszewie to nowoczesne przedszkole, które oferuje bogaty program zajęć, inspirujących dzieci do emocjonalnego zdobywania nowych wiadomości i umiejętności. Dbając o prawidłowy rozwój młodego człowieka, zapewniamy liczne zajęcia dodatkowe (j. angielski, rytmika, gimnastyka, logopedia, tańce oraz piłka nożna). W pracy z dziećmi realizujemy program wychowania przedszkolnego, wspomagający rozwój dziecka. Zaktualizowany, w pełni odpowiadający obowiązującym przepisom ministerialnym. Nasze przedszkole jest placówką dydaktyczno – wychowawczą i opiekuńczą, która zapewnia opiekę oraz wychowanie dzieciom od 2.5 do 6 roku życia w dni powszednie w godzinach 6.00 – 19.00. Pracownicy placówki to nauczyciele z powołania, wykwalifikowani, pełni ciepła, oddani swojej pracy.


Bajkowe Przedszkole usytuowane jest w centrum Bolszewa przy ulicy Głównej 5c i ma bardzo dobry dojazd z Wejherowa. Przestronny plac zabaw sprzyja bezpiecznej i radosnej zabawie dzieciom. W ramach współpracy nasi podopieczni korzystają również z sali zabaw Funky Monkey.

Dlaczego warto wybrać Bajkowe PRzedszkole

Kadra przyjazna dzieciom

Doświadczona kadra zagwarantuje, że Twoja pociecha z chęcią będzie wracać do przedszkola.

Zdrowe Posiłki

Twoje dziecko otrzyma świeże i zdrowe posiłki.

Bogaty program zajęc

To oczywiste, że dzieci uczą się poprzez zabawę ! Znamy nieskończoną ilość gier i zabaw.

Duży bezpieczny plac zabaw

To oczywiste, że dzieci uczą się poprzez zabawę ! Znamy nieskończoną ilość gier i zabaw.

Bezpieczeństwo

Dzięki wyszkolonej kadrze, możesz mieć pewność, że Twoje dziecko pozostanie w bezpiecznych rękach.

Dogodna lokalizacja

Jesteśmy blisko środków publicznego transportu. Jeśli poruszasz się samochodem – też świetnie. Mamy parking !

Poznaj nasze grupy

Muminki

2,5 LAtki

Gumisie

3 latki

Tygryski

3 latki

Puchatki

4 latki

smerfy

4 latki

krasnale

5-6 latki

Skrzaty

5 latki

Nasi wychowawcy

Pani Katarzyna

Pani Kasia jest wychowawcą w najmłodszej grupie 2-latków. Ukończyła pedagogikę wczesnoszkolną i przedszkolną. Pani Kasia oddaje całe serce w wychowanie i rozwój podopiecznych. Jest otwarta na dzieci i każdemu poświęca tyle uwagi ile potrzebujepozwala mu być przede wszystkim sobą. Pomaga dziecku w’ odkryciu jego zainteresowań i upodobań. Pani Kasia wychodzi z założenia, że dziecko musi mieć czas na to, by wyrosnąć z okresu dzieciństwa i nie stać się zbyt szy bko dorosłym.

Pani Nikola

Pani Nikola kształci się z zakresu pedagogiki wczesnoszkolnej i przedszkolnej z językiem angielskim. Ukończyła Kurs Animatora Zabaw z dziećmi. Pani Nikola jest skłonna do analizy i wyjaśniania zachowań dzieci. Ma niebanalne pomysły, które ciekawią dzieci. To osoba pełna energii-jest otwarta na pomysły wychowanków i ich modyfikowanie. To również wspaniały kompan do wspólnych zabaw i figli. Ma nietuzinkowe zdolności do odczytywania komunikatów nadawanych za pomocą gestów, min i spojrzeń.

Pani Adrianna

Praca z dziećmi to ważna część mojego zycia sama jestem matką trójki, więc moje doświadczenie jest połączeniem wiedzy teoretycznej z praktyką. Z zawodu nauczyciel edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej z terapią pedagogiczną. Ukończyłam także kurs Animatora zabaw oraz wolnego czasu

Pani Dorota

JEst wychowawcą w grupie 5,6 latków, a w życiu prywatnym mamą dwojga dzieci w wieku wczesnoszkolnym. Ukończyła studia podyplomowe z pedagogiki specjalnej. Wierzy w naturalne dążenie dzieci do zdobywania wiedzy, dlatego stosuje zasadę nauki przez zabawę. Inspiracją dla niej jest osoba Marii Montessori ,której metody stara się włączać do swojej pracy

Pani Magda

Mam na imię MAgdalena i od zwsze fascynował mnie rozwój człowieka, a w szczególności małego dziecka. Dzięki temu zdobyłam licencjat na Uniwersytecie, a obecnie kontunuje naukę ubiegając się o tytuł magistra na kierunku pedagogiki wczesnej edukacji. Praca z dziećmi w przedszkolu daje mi możliwośc poznania w praktyce dzieci oraz ich potrzeb.

Pani Beata

Ukończyła studia wyższe w Pomorskiej Akademi Pedagogicznej w Słupsku. Z wielką pasją i zaangażowaniem wykonuje swoja prace wkładająć w nią swoje serce. Jej kilkuletnie doświadczenie z pewnością ułątwi jej kontakt z małymi podopiecznymi.

Pani Sylwia

Studiuje pedagogike wczesnoszkolna przedszkolna. Jestem osoba kreatywna i pomyslowa. Od zawsze interesowalam sie rozwojem dzieci, dlatego tez wybralam prace w przedszkolu. Praca z dziecmi sprawia mi radosc i czuje ze jest to moje powołanie.

Pomoc nauczyciela

Pani Agnieszka

Pania Agnieszkę charakteryzują: uśmiech, poczucie humoru i zawsze otwarte ramiona gotowe do przytulania dzieci. Jej nietuzinkowe pomysły na zabawę rozbawią każdego przedszkolaka jak i dorosłego. Swoje doświadczenie wykrzystuje nie tylko w pracy ale takze w domu jako matka dwójki dzieci.

Pani Marta

Swoja przygodę z Bajkowym Przedszkolem zaczęłam w 2015 roku, gdzie odkryłam, że praca z dziećmi sprawia mi wielką radość i spełnienie zawodowe. Największa nagrodą w tej pracy jest postęp i uśmiech naszych przedszkolaków dlatego staram się aby każde z dzieci czuły się zrozumiane, otoczone ciepłem oraz wsparciem. Liczy się nie tylko to, co przekazuję dzieciom, ale i to, co mogę im dać z siebie. Prywatnie jestem mamą trójki pociech i to daje mi największe doświadczenie.

Pani Ania

Mam na imię Ania, w Bajkowym Przedszkolu pracuję już 5 rok i nie wyobrażam siebie w żadnej innej pracy. Mam bardzo dobry kontakt z maluszkami.

Pani Monika

Pracuje w bajkowym przedzkolu już 5 rok. Zawsze z uśmiechem wita naszych przedszkolaków. Ukończyła kurs animatora czasu wolnego więc czas z dziećmi spędza aktywnie i wesoło.

Pani Angelika

Jestem ciepłą i pełną energi osobą. Praca z dziecmi sprawia mi wiele satysfakcji oraz radości. Jestem otwarta na pomysły dzieci i stawiam na to aby rozwijać zainteresowania każdego przedszkolaka. Wszystkie moje dzieci witam z uśmiechem na twarzy.

Skontaktuj się z Nami

Kontakt

© Design Bites. All rights reserved.
Powered by Pokaż Się.